Rodrigesam divi vārti, “Panthers” panāk 2-0 Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas otrajā spēlē Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā. Balinskis šajās izslēgšanas spēlēs vēl nav devies laukumā.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Oilers” aizsargs Matiass Ekholms izgājienā divatā pret vienu pretinieku aizsargu atklāja spēles rezultātu, gūstot pirmos sava kluba vārtus šajā Stenlija kausa finālā.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē “Panthers” aizsargs Niko Mīkola ar šāvienu no distances panāca 1:1.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Evans Rodrigess izmantoja pretinieku aizsarga Evana Bušāra kļūdu piespēlē un izvirzīja vadībā “Panthers”.

13. minūtē Rodrigess pielika nūju Antona Lundela uzmetienam gar vārtiem, panākot 3:1 Floridas komandas labā.

Ārons Ekblads 18. minūtē vēl spēja ieraidīt ripu tukšos “Oilers” vārtos, pieliekot punktu mačam.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 18 no 19 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 25 no 28 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” šobrīd atrodas vadībā Stenlija kausa finālā ar rezultātu 2-0.

Floridas “Panthers” šis ir otrais Stenlija kausa fināls pēc kārtas un trešais kluba pastāvēšanas vēsturē. Stenlija kausu komandai vēl nav izdevies izcīnīt.

Pagājušogad “Panthers” ar 1-4 finālā piekāpās Teodora Bļugera Vegasas “Goldden Knights”.

Tikmēr “Oilers” šis ir pirmais Stenlija kausa fināls kopš 2006. gada, kad ar 3-4 tika piedzīvots zaudējums Karolīnas “Hurricanes”. Kopumā klubs izcīnījis piecus Stenlija kausus, astoņas reizes iekļūstot finālā.

Nākamā spēle Stenlija kausa finālā norisināsies 14. jūnijā Edmontonā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.