TIKAI HOKEJAZINAS.COM

“Zemgale/LBTU” vadītājs Zeltiņš: Jāizveido turnīrs, kas varētu kļūt par tradīciju

Aivars Zeltiņš, Hokejazinas.com

Aivars Zeltiņš /FOTO: Ruslans Antropovs

Latvijas hokeja kluba “Zemgale/LBTU” direktors Aivars Zeltiņš sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka nākotnē Latvijā būtu jāizveido jauns turnīrs ar dažu komandu iesaisti, kas ilgtermiņā varētu kļūt par tradīciju.

Latvijas vicečempioni sākuši gatavošanos jaunajai sezonai. Kluba vadība sākusi sastāva komplektēšanu un drīzumā arī būs zināmi pārbaudes spēļu pretinieki.

“Par pārbaudes spēlēm vēl nav zināms, bet mums būs sapulce, kurā par tām runāsim. Bijām rēķinājušies, ka čempionātā būs “Kurbads”, bet tagad nākas pamainīt gatavošanās plānus. Pērn pirms sezonas devāmies uz Somiju, un mums ir labas attiecības ar viņiem. Somi būtu gatavi atbraukt uz Latviju, bet mums ir jānoliek pretī kaut kas konkurētspējīgs.

Bija doma, ka nākotnē jāveido turnīrs ar ārvalstu klubiem, piemēram, četrām spēlēm sezonā, kas radītu kaut ko papildus. Šādam turnīram jābūt kā tradīcijai,” sacīja Zeltiņš.

“Zemgale/LBTU” kluba vadītājs atbalsta Lietuvas un Igaunijas klubu dalību “Optibet” hokeja līgā (OHL), taču norāda, ka kaimiņiem būtu jābūt konkurētspējīgiem.

“Neapšaubāmi Lietuvas un Igaunijas klubiem jāspēlē OHL, bet visa pamatā ir finanses un darbs, kas jāiegulda ikdienā. Mēs sastāvam nepiesaistam 30 gadus vecu hokejistu ar pieredzi, bet ejam no otras puses un dodam spēlētājam šo iespēju iegūt pieredzi. Tā ir mūsu kluba filozofija un pievienotā vērtība. Mums ir daudz gados jaunu hokejistu, apmēram 12 – 13, kuri paralēli hokejam studē.

Žēl, ka nākamajā sezonā čempionātā nespēlēs “Kurbads”, jo ar viņiem spēles bija līdzīgas. Lai skatītājiem būtu interesanti, ir nepieciešamas līdzvērtīgas spēles. Dzirdēju, ka Tallinas “Panter” nākamsezon varētu būt konkurētspējīga komanda. Lai skatītāji nāktu uz hokeju, ir jābūt intrigai. Ļoti vēlētos, lai nākotnē Lietuvas komandas radītu lielāku pievienoto vērtību,” uzsvēra Jelgavas kluba vadītājs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)