Tkačuks: Kas var būt labāks par izšķirošo Stenlija kausa izcīņas spēli savās mājās?

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks sarunā ar līgas preses dienestu izteicies par gaidāmo Stenlija kausa finālsērijas septīto spēli.

Sērijā starp Edmontonas “Oilers” un “Panthers” rezultāts šobrīd ir 3-3.

“Septītā spēle Stenlija kausa finālā, kas notiks mājas arēnā, kas var būt labāks? Šī ir ļoti lieliska, kolosāla iespēja.

Es vēlos atcerēties visas labās lietas un situācijas, kas iepriekš palīdzēja uzvarēt “Oilers” šajā sērijā, bet tai pat laikā es arī cenšos aizmirst to visu. Vienkārši jāiet un jāuzvar tā viena spēle,” saka Tkačuks.

Floridas klubs pēc trešās cīņas bija vadībā ar 3-0. Vienīgo reizi no 0-3 finālsērijā atspēlēties spēja 1942. gada Toronto “Maple Leafs” komanda, kas izcīnīja uzvaru arī septītajā cīņā pret Detroitas “Red Wings”.

Floridas “Panthers” šis ir otrais Stenlija kausa fināls pēc kārtas un trešais kluba pastāvēšanas vēsturē. Stenlija kausu komandai vēl nav izdevies izcīnīt.

Izšķirošā, septītā spēle Stenlija kausa finālā norisināsies 25. jūnijā Floridā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika. Stenlija kausa finālsērijā pēdējo reizi septītā spēle tika aizvadīta 2019. gadā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

  • 5/5
    Bonuss
    ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
  • 5/5
    Bonuss
    CASHBACK LĪDZ 100 EUR
  • 5/5
    Bonuss
    SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)