“Panthers” iztur “Oilers” uzbrukuma vētru, Stenlija kausam nepieciešama vēl tikai viena uzvara (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas trešajā spēlē Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 3:1, 0:2) apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā. Balinskis šajās izslēgšanas spēlēs vēl nav devies laukumā.

Pirmā perioda 19. minūtē mača rezultātu atklāja “Panthers” uzbrucējs Sems Reinhārts.

Otrās trēsdaļas otrajā minūtē Vorens Fougls panāca neizšķirtu rezultātu, taču desmitajā minūtē Vladimirs Tarasenko atjaunoja “Panthers” priekšrocību.

14. minūtē Sems Benets guva trešos Floridas kluba vārtus, bet 16. minūtē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs panāca 4:1 sava kluba labā.

Vērts pieminēt, ka spēles ziņā pārsvars otrajā periodā pieminēja Edmontonas klubam – metienu attiecība bija 16-8 mājinieku labā, taču “Panthers” veiksmīgāk izmantoja savas iespējas pretuzbrukumos.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Filips Brobergs guva otros “Oilers” vārtus, bet 15. minūtē Raiens Maklauds samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Atspēlēties Edmontonas vienībai gan neizdevās un “Panthers” nonāca vienas uzvaras attālumā no Stenlija kausa.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 32 no 35 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 19 no 23 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” šobrīd atrodas vadībā Stenlija kausa finālā ar rezultātu 3-0.

Floridas “Panthers” šis ir otrais Stenlija kausa fināls pēc kārtas un trešais kluba pastāvēšanas vēsturē. Stenlija kausu komandai vēl nav izdevies izcīnīt.

Pagājušogad “Panthers” ar 1-4 finālā piekāpās Teodora Bļugera Vegasas “Goldden Knights”.

Tikmēr “Oilers” šis ir pirmais Stenlija kausa fināls kopš 2006. gada, kad ar 3-4 tika piedzīvots zaudējums Karolīnas “Hurricanes”. Kopumā klubs izcīnījis piecus Stenlija kausus, astoņas reizes iekļūstot finālā.

Nākamā spēle Stenlija kausa finālā norisināsies 16. jūnijā Edmontonā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.