Rubīns: Uzskatu, ka Plzeņa ir pareizais lēmums. Darīšu visu iespējamo

Latvijas hokeja aizsargs Kristiāns Rubīns sarunā ar “Sportacentrs.com” dalījās pārdomās par pievienošanos Čehijas Ekstralīgas komandai Plzeņas “Škoda”.

Jau ziņojām, ka Rubīns noslēdza viena gada līgumu ar Plzeņas vienību.

“Sportā katram ir savs laiks un sava vieta. Esmu savas vietas meklējumos, un ir pārliecība, ka dodos pareizajā virzienā, Par to, kura līga ir labākā, var runāt caur visdažādākajiem faktoriem. Jā, Zviedrijā hokejs ir labs, bet arī Čehijā hokejs ir labs. Pasaules čempionātā uzvarēja tieši čehi.

“MoDo” mērķis bija noturēties augstākajā līgā, bet mēs gandrīz tikām Play-off. Tāpēc ar mierīgu sirdsapziņu varu doties tālāk.

Neskatoties uz visām veselības likstām, bija piedāvājumi, no kuriem izvēlēties. Uzskatu, ka Plzeņa ir pareizais lēmums. Par pilsētu un par organizāciju esmu dzirdējis tikai to labāko. Sarunas notika jau labu laiku, un sastapos ar lielu atsaucību gan no treneriem, gan no personāla. Viss bija saprotams – gan komandas iespējas un mērķi, gan vīzija par manu lomu. Beigās viss ir atkarīgs tieši no manis,” saka Rubīns.

Šī Rubīnam būs pirmā pieredze spēlējot Čehijas čempionātos.

Šosezon Rubīns spēlēja Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komandā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, 44 spēlēs gūstot četrus vārtus un atdodot sešas rezultatīvas piespēles.

“Nevaru teikt, ka man kaut kas baigi nepatika, bet šajā karjeras posmā manas un “MoDo” intereses nesakrita. Čehija man būs jauna pieredze, un darīšu visu iespējamo. Uzskatu, ka tā ir pareizā izvēle,” pauž aizsargs.

26 gadus vecais Rubīns pārstāvējis Latvijas valstsvienību četros pasaules čempionātos (22 spēlēs 4+2).

2024. gada pasaules čempionāts aizsargam gāja secen gūtās cirkšņa traumas dēļ. Viņam tika veikta operācija.

“Ar veselību viss ir pozitīvi. Protams, vairs nav kā jauns, bet sadzīvoju ar mazajām pārmaiņām. Aiz muguras trīs gari un sāpīgi mēneši, taču beidzot jūtos pietiekami labi, lai atsāktu slidot un trenēties Olimpiskajai atlasei un nākamajai sezonai. Jābūt maksimāli labākajā formā, lai būtu vesels visu sezonu. Darīšu visu iespējamo, lai tieši mēs iegūtu Olimpisko ceļazīmi.

Šī sezona ir sniegusi mācību, ka izturēt sāpes ir viens, bet ilgtermiņā spēlēt ar traumu pie lielām slodzēm ir pavisam kas cits. Mācība, ka jāmāk pateikt “nē” un veselība jānoliek pirmajā vietā, hokejs – otrajā. Pusi sezonas spēlējot ar pretsāpju zālēm, izlaižot vairākas spēles sezonas beigās un arī pasaules čempionātu, plus operācija – tas tomēr atstāj iespaidu uz turpmāko interesi,” uzskata aizsargs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)