TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Ābols par Filadelfijas “Flyers”: Gaidīju, ko klubs piedāvās “uz papīra”

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: LHF

“Līgumā ar Engelholmas “Rogle” bija punkts, ka līdz 15. jūnijam es drīkstu parakstīt līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu,” tā sarunā ar Hokejaziņām par līguma noslēgšanu ar Filadelfijas “Flyers” sacīja latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka aizvadītās nedēļas nogalē Ābols noslēdza divvirziena līgumu ar “Flyers” uz vienu sezonu par 775 tūkstošiem ASV dolāru.

“Šobrīd vēl esmu Latvijā, bet lidošu uz Dāniju un pēc tam došos uz Engelholmu. Līgums ar Filadelfijas klubu tika parakstīts pēdējā brīdī, un man ir jāpaņem savas mantas, kā arī jāatvadās no kluba vadības un komandas biedriem.

Aizvadītajā nedēļā biju Šveicē, bet, kad vakarā mājās ieslēdzu internetu, aģents jautāju, kur visu dienu biju pazudis. Filadelfijas klubs izrādot lielu interesei par mani. Kad atgriezos Latvijā, man bija online sapulce, kurā piedalījās ģenerālmenedžeris, viņa asistents un komandas skauts no Zviedrijas. Pēc tam viss bija mana aģenta un kluba rokās. Sēdēju un gaidīju, ko klubs piedāvās uz papīra. Tas, ko “Flyers” man piedāvāja, un to, ko varu iegūt, spēlējot komandā, mani apmierināja. Ļoti liels prieks atgriezties ASV un pierādīt, ka es varu tur spēlēt,” sacīja Ābols.

Uzbrucējam vēl bija spēkā esošs līgums ar Zviedrijas augstākās līgas (SHL) klubu Engelholmas “Rogle”. Aizvadītā sezona bija veiksmīga gan klubam, gan arī Ābolam. Regulāro sezonu klubs noslēdza 9. vietā, taču spēja pārspēlēs iekļūt play-off izcīņā un sasniegt finālu, kurā sērijā ar 1-4 piekāpās Mārtiņa Dzierkala pārstāvētajai Šellefteo “AIK”.

Ābols regulārās sezonas 50 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, savukārt 15 play-off mačos sakrāja 12 punktus (5+7).

“Līgumā ar Engelholmas “Rogle” bija punkts, ka līdz 15. jūnijam es drīkstu parakstīt līgumu ar NHL klubu. Piezvanīju kluba ģenerālmenedžerim un teicu, ka laikam jau saproti, kādēļ es tev zvanu, jo dažādas runas izplatās ātri.

Protams, žēl, ka tas notika tik vēlu, jo “Rogle” būs grūti vasaras vidū atrast manā vietā citu spēlētāju, taču tāds ir šis bizness un šāda bija noruna līgumā. “Flyers” teica, ka ir redzējuši daudzas manas spēles, bet domāju, ka tas nav tik svarīgi, kad tieši viņi sāka izrādīt interesi par mani,” Hokejaziņām piebilda uzbrucējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)