Latvijas U-18 izlase izrāda sīkstu pretestību Čehijai, taču beigās salūst

Trešdien, 20. aprīlī, Karlovi Vari, Latvijas U-18 hokeja valstsvienība aizvadīja savu pēdējo pārbaudes spēli pirms pasaules čempionāta elites turnīra. Aizvadītajā mačā Latvijas jauniešu izlase ar 1:5 (0:1, 1:0, 0:4) piekāpās Čehijas hokeja valstsvienībai.

Vienīgo precīzo metienu Latvijas komandas rindās izpildīja Otto Poļakovs, kuram rezultatīvi piespēlēja Rainers Rullers. Līdz pat mača 52. minūtei rezultāts bija neizšķirts (1:1).

Latvijas komandas vārtus pirmajā un otraja periodā sargāja Deivs Rolovs, bet trešajā vārtu drošība tika uzticēta Linardam Feldbergam.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts vārtsargs Deivs Rolovs.

Šī Oļega Sorokina vadītajai U-18 komandai bija pēdējā pārbaudes pirms pasaules čempionāta elites divīzijā, kas no 23. aprīļa līdz 1. maijam norisināsies Vācijas pilsētās Landshūtē un Kaufbeirenē.

Pasaules čempionātu elites divīzijā Latvijas jauniešu izlase sāks 23. aprīlī pret Zviedriju. Nākamajā dienā Latvija tiksies ar Somiju, bet apakšgrupas turnīru noslēgs 26. aprīlī pret Šveici. Savukārt ceturtdaļfināli notiks 28. aprīlī.

Jāizceļ, ka no šī gada U-18 pasaules čempionāta elites neizkritīs neviena komanda, bet divas komandas plānots pacelt uz 2023. gada turnīru.

Darbā ar Latvijas U-18 izlasi Oļegam Sorokinam asistēs Juris Ozols un Herberts Vasiļjevs, kā arī vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš.