TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Vasiļjevs par godināšanas pasākumu: Šis bija ļoti skaisti

Herberts Vasiļjevs, Hokejazinas.com

Herberts Vasiļjevs | FOTO: Yvonne Brands

Bijušais Latvijas izlases hokejists Herberts Vasiļjevs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par pavadīto laiku Krēfeldes hokeja klubā, nule kā notikušo hokejista godināšanas pasākumu, kā arī dalījās pārdomās par iespējamo pievienošanos nākotnē “Pinguine” organizācijai.

Hokejaziņas jau rakstīja, ka Vācijas hokeja pēc spēka otrās līgas (DEL2) klubs Krēfeldes “Pinguine” aizvadītajā nedēļā godināja bijušo komandas un arī Latvijas izlases hokejistu Herbertu Vasiļjevu, paceļot hallē pie griestiem spēlētāja komandas kreklu ar 23. numuru.

“No kluba puses šis bija loģisks solis, bet es šo nesauktu par savu sasniegumu. Man pašam nekāda teikšana par šo pasākumu nebija,” smejoties saka Herbis. “Savu pēdu nospiedumus es atstāju Krēfeldē jau laikā, kad tur spēlēju. Izskanēja runas, ka varētu notikt [hokejista godināšana – M.L.], taču tā nenotika uzreiz pēc manas karjeras beigām. Pie kluba stūres tagad ir citi cilvēki, kuri mēģina izveidot saikni starp faniem un komandu.

Mana atvadu spēle bija gadu pēc tam, kad biju noslēdzis hokejista karjeru Krēfeldē. Spēle bija emocionāla, tāpat kā arī pēdējā oficiālā spēle kluba sastāvā, jo zināju, ka manā dzīvē noslēdzas nopietns posms. Šajās abās spēlēs noskaņojums bija skumīgs, bet godināšanas pasākumā bija pozitīvas sajūtas. Šis bija kaut kas ļoti skaists,” uzskata Vasiļjevs.

Herberta Vasiļjeva godināšanas pasākums, Hokejazinas.com
Pieredzējušais hokejists Krēfeldes klubā spēlēja ar 23. numuru. Turpmāk komandā neviens no spēlētājiem ar šo numuru laukumā neizies.| FOTO: Yvonne Brands

Bijušais hokejists lielāko atzinību Krēfeldes kluba organizācijā velta bijušam menedžerim Noakam Rūdigeram, kurš daudz palīdzējis spēlētājam, kad viņš pievienojās komandai. Vai Vasiļjevs tuvākajā nākotnē varētu pievienoties Krēfeldes klubam kā viens no treneriem vai pārstāvjiem? Herbis šādu iespēju neizslēdz.

“Ļoti daudz palīdzēja Rūdigers, kurš bija kluba menedžeris tad, kad es pārstāvēju “Pinguine” organizāciju. Lielu atbalstu viņš deva pašos pirmsākumos. 12 gadus viņš man bija kā mentors, ļoti patīkams un sirsnīgs cilvēks. Līdz šim man nebija īsti iespēju pievienoties klubam, jo vadībā bija cilvēki, ar kuriem man nebija ciešu attiecību. Viņi neskatījās manā virzienā, savukārt es neskatījos uz viņiem, tādēļ pieņēmu citu darba piedāvājumu [Vasiļjevs ir atbildīgs par DEL jaunajiem hokejistiem, viņu izaugsmi un klubu sistēmas atbilstību izstrādātajiem kritērijiem]. Esmu apmierināts ar savu izvēli.

Tagad Krēfeldes klubs spēlē otrajā līgā, pie tam atrodas tabulas apakšā. Uzskatu, ka nākamajos divos gados klubam būs sarežģīti atgriezties augstākajā līgā, jo ar esošajiem spēlētājiem līgumi noslēgti uz divām sezonām, taču ar šo sastāvu būs grūti kaut ko krasi mainīt sniegumā. Esošie ārzemnieki nav tik kvalitatīvi, savukārt vietējie hokejisti nespēlē komandā vadošās lomas. Man ir labas attiecības ar esošo kluba vadību, un tā izteica viedokli, ka varbūt mani varētu iesaistīt Krēfeldes kluba sistēmā. Es būtu gandarīts par šādu iznākumu, un, iespējams, nākotnē tā arī varētu notikt,” piebilda bijušais hokejists, kurš ir arī viens no Latvijas U-18 izlases treneriem.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)