Krēfelde godina Herbertu Vasiļjevu: Ar #23 klubā neviens vairs nespēlēs

Svētdien Vācijas pēc spēka otrās līgas (DEL2) klubs Krēfeldes “Pinguine” godināja bijušo komandas un arī Latvijas izlases hokejistu Herbertu Vasiļjevu, paceļot hallē pie griestiem spēlētāja kluba kreklu.

Herberts Vasiļjevs, Hokejazinas.com
Herbertu Vasiļjevu godina bijušais Krēfeldes hokejists Karels Langs (pa labi) un kluba ģenerālmenedžeris Pīrs Šops (pa kreisi) | FOTO: Samla Fotoagentur/samla.de

Pieredzējušais hokejists Krēfeldes klubā spēlēja ar 23. numuru, bet pēc vakardienas godināšanas pasākuma klubs paziņoja, ka komandā neviens no spēlētājiem turpmāk ar šo numuru laukumā neizies.

Svētkus gan nedaudz pabojāja Krēfeldes kluba piedzīvotais zaudējums pēcspēles metienos ar 2:3 pērnās sezonas DEL komandai Bītigheimas “Steelers”.

Vasiļjevs karjeru Vācijā sāka 2004./2005. gada sezonā, pārstāvot Nirnbergas “Ice Tigers” komandu, bet pēc sezonas pārcēlās uz Krēfeldi, kuras rindās spēlēja līdz 2017. gadam.

Vasiļjevs DEL čempionātā savā karjerā aizvadīja 627 pamatturnīra spēles, kurās sakrāja 508 punktus (203+305), savukārt 57 play-off cīņās uzbrucēj rēķinā 43 punkti (24+19).

Vasiļjevs pārstāvēja Latvijas izlasi 11 pasaules čempionātos un trīs olimpiskajās spēlēs. Pašlaik viņš strādā par Latvijas U-18 izlases galvenā trenera asistentu.

Bijušais hokejists ikdienā dzīvo Vācijā, strādājot DEL čempionātā. Vasiļjevs ir atbildīgs par līgas jaunajiem hokejistiem, viņu izaugsmi un klubu sistēmas atbilstību izstrādātajiem kritērijiem.

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)