TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Vasiļjevs: Nevienā brīdī nav bijusi doma atdot Latvijas pasi

Herberts Vasiļjevs, Hokejazinas.com

Herberts Vasiļjevs | FOTO: Guntis Lazdāns

Bijušais Latvijas izlases hokejists Herberts Vasiļjevs sarunā ar Hokejaziņām pauda viedokli par to, ka, lai arī hokejists karjeras lielāko daļu ir pavadījis spēlējot Vācijā, viņš vienmēr ir juties kā latvietis un nekad nav apsvēris domu par pilsonības maiņu vai arī norobežošanos no Latvijas hokeja un valstsvienības.

“Mani ar Latviju saista daudz kas, un nevienā brīdī nav bijusi doma atdot Latvijas pasi, jo saikne ar Latviju ir manas dzīves svarīga sastāvdaļa. Esmu pārstāvējis Latvijas izlases krāsas, bet tagad esmu U-18 izlases viens no treneriem. Jau karjeras sākumā man nebija nekādu šaubu, ka mana dzimtene ir Latvija, bet darba vieta un dzīves vieta ir otrajā plānā.”

Bijušais hokejists piebilda, ka viņš neatteiktos dot savu padomu arī Latvijas valstsvienības hokejistiem, un, ja būtu piedāvājums strādāt izlasē, viņš viennozīmīgi piekristu.

“Kad es būšu redzams lielajā izlasē? Šis jautājums nav manā ziņā. Es noteikti neatteiktu pievienoties izlasei. Jebkurš kvalificēts treneris var dot pienesumu izlasei, un esmu priecīgs, ka Latvijas izlasē ir latviešu treneru kolektīvs. Man patīk, jo tā ir mūsu identitāte.

Mēs varam lepoties ar to, ko esam sasnieguši ne tikai kā komanda, bet arī kā treneru korpuss. Tāpat mani priecē U-18 un U-20 izlašu sasniegumi. Arī šajās izlasēs mums ir latviešu treneri, un ar gandarījuma sajūtu varu teikt, ka izlases vada kvalitatīvi speciālisti,” piebilda Vasiļjevs.

Herberts Vasiļjevs, Hokejazinas.com
Herberts Vasiļjevs veic pirmsspēles simbolisko ripas iemetienu savā godināšanas pasākumā Krēfeldē | FOTO: Yvonne Brands

Hokejaziņas jau rakstīja, ka Vācijas hokeja pēc spēka otrās līgas (DEL2) klubs Krēfeldes “Pinguine” nule kā godināja bijušo komandas un arī Latvijas izlases hokejistu Herbertu Vasiļjevu, paceļot hallē pie griestiem spēlētāja komandas kreklu ar 23. numuru.

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)