TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Punnenovs: Ķēniņam jārēķinās, ka no viņa prasa un sagaida

Ivars Punnenovs, hokejazinas.com

Ivars Punnenovs | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs sarunā ar Hokejaziņām dalījās pārdomās par bijušo komandas biedru Ronaldu Ķēniņu, kā arī atklāja, ka starpsezonā būs izmaiņas viņa pārstāvētajā Šveices klubā Rapersvilas-Jonas “Lakers”.

Hokejaziņas jau rakstīja, ka Punnenovs šosezon bija vēlējies beigt karjeru. Sezonas laikā vārtsargs tika pie maza spēles laika, bet pēc tam mainīja klubu, kā rezultātā sezona bija saraustīta. Rapersvilas klubā Punnenovs aizvadīja sešas spēles, bet komandai neizdevās iekļūt izslēgšanas spēlēs.

“Sezonas pēdējais nogrieznis bija pozitīvs, taču žēl, ka nespējām iekļūt izslēgšanas spēlēs. Jāatzīst, ka komandai bija problēmas jau sezonas sākumā, līdz ar to izskaņā bija grūti glābt situāciju.

Jūtu, ka starp mani un Melvinu Niffeleru [“Lakers” otru vārtsargu – M.L.] būs uzticība. Mums ir labas attiecības, esam vienaudži un pazīstu viņu no savas pirmās sezonas Šveicē. Viens pret otru esam daudz spēlējuši un ik pa laikam sarakstamies. Mēs abi kopā sākām profesionāli spēlēt, viņš mani labi uzņēma un palīdzēja.

Starpsezonā klubā mainīsies sastāvs, būs jauns vārtsargu treneris, galvenā trenera asistents, kā arī ārzemnieki. Aizvadītā sezona komandas ģenerālmenedžerim bija grūta,” uzskata Punnenovs.

Punnenovs šo sezonu iesāka Šveices augstākās līgas (NL) klubā HC “Lausanne”, aizvadot savu otro gadu, bet jau novembrī situācija klubā ar vārtsargiem liecināja, ka Punnenovam šī nebūs viegla sezona. Traumu guva kanādiešu vārtsargs Konors Hjūzs, bet viņu veiksmīgi aizvietoja 20 gadus vecais šveicietis Kevins Pašē, kurš arvien vairāk tika pie iespējas spēlēt. Pašē sniegums iepatikās treneriem, savukārt Punnenovs biežāk bija redzams uz rezervistu soliņa.

Līdzīga situācija šosezon vērojama ar citu latvieti Ronaldu Ķēniņu, kurš Lozannas kluba rindās bieži palika ārpus spēles pieteikuma. Punnenovs saka, ka ar Ķēniņu par šo situāciju nerunāja. Vai uzbrucējam būtu jāmaina klubs, lai gan viņam ir spēkā esošs līgums ar Lozannu vēl uz diviem gadiem?

“Par to mēs nerunājām. Tā ir Ronalda izvēle, ja viņš vēlas palikt, lai paliek. Viņam jārēķinās, ka no viņa prasa un sagaida. Viņš arī vairs nav gados jaunais hokejists, un varbūt ir grūti atrast citu klubu. Manuprāt, šosezon viņš progresēja vairāk nekā aizvadītajā sezonā. Man patika viņa sniegums,” piebilda izlases vārtsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)