TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Punnenovs šosezon vēlējies beigt karjeru

Ivars Punnenovs, hokejazinas.com

Ivars Punnenovs | Foto: LHF

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par šo sezonu Šveicē, kā arī atklāja, ka vienā brīdī bija doma beigt hokejista karjeru.

Punnenovs šo sezonu iesāka Šveices augstākās līgas (NL) klubā HC “Lausanne”, aizvadot savu otro gadu, bet jau novembrī situācija klubā ar vārtsargiem liecināja, ka Punnenovam šī nebūs viegla sezona. Traumu guva kanādiešu vārtsargs Konors Hjūzs, bet viņu veiksmīgi aizvietoja 20 gadus vecais šveicietis Kevins Pašē, kurš arvien vairāk tika pie iespējas spēlēt. Pašē sniegums iepatikās treneriem, savukārt Punnenovs biežāk bija redzams uz rezervistu soliņa.

Sezonas turpinājumā latvietim nācās saskarties ar vēl vienu izaicinājumu – vārtsargs tika nosūtīts uz 2. līgu, kas liecināja, ka Lozanna ar viņu īsti nerēķinās. Kad laukumā atgriezās Hjūzs, Punnenovs arvien biežāk spēļu laikā bija redzams tribīnēs. Janvāra otrajā pusē Punnenovs pats pielika punktu attiecībām ar klubu – vārtsargs tika aizmainīts uz Rapersvilas-Jonas “Lakers” komandu, kurā agrāk jau bija spēlējis.

“Sarunas par kluba maiņu jau bija ilgāku laiku. Sākumā mani nelika vārtos, bet vēlāk nosūtīja uz 2. līgu. Bija variants, ka mani aizmaina prom līdz sezonas beigām, bet pēc tās atgrieztos komandā. Izskanēja arī runas, ka varētu mainīt klubu, bet atgrieztos atpakaļ pirms janvāra beigām, kad noslēdzas maiņu darījumi. Pārrunas veica mans aģents un vienā dienā saņēmu no viņa zvanu, ka man ir jābrauc prom. Atstāt Lozannu bija mana izvēle, jo nevēlējos visu laiku sēdēt malā. Labi, ka bija klubs, kas vēlējās mani savās rindās,” teic Ivars.

Lozannas kluba un Ivara attiecību stāsts šoreiz paliks ārpus raksta, tāpat kā neatbildēts jautājums, vai latvietis zaudēja konkurencē abiem vārtsargiem. Punnenovs norāda, ka škrobe par galarezultātu viņam noteikti nav, taču sarunā ar Ivaru var just, ka bijušā kluba virzienā varētu daudz ko pateikt.

“Dusmu noteikti man nav, jo esmu tur, kur man jābūt. Vienā brīdi biju gatavs beigt spēlēt hokeju, man viss bija apriebies, viss bija slikti… vēlējos sakrāmēt somas un braukt uz Latviju. Sapratu, ja došos uz Latviju, man nebūs kur dzīvot. Sēžot tribīnēs, kad komanda spēlē, citu domu galvā nav. Arī trenēties ar Lozannu man neļāva,” norāda vārtsargs.

Punnenovs saka, ka Rapersvilā attieksme pret spēlētājiem ir citādāka nekā Lozannā. Ja bijušajā organizācijā priekšplānā tiek izvirzīts bizness, tad esošajā klubā jūtams ģimenisks noskaņojums. Ar “Lakers” vārtsargam ir divu gadu līgums, bet par vietu vārtos nāksies konkurēt ar šveicieti Melvinu Niffeleru.

Šosezon klubs regulārajā sezonā ar 65 punktiem ieņēma 12. vietu, no play-in zonas atpaliekot par deviņiem punktiem. Jāpiebilst, ka Ivars sezonas izskaņā atgriezās klubā, kurā 2013./ 2014. gada sezonā debitēja Šveices augstākajā līgā.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)