TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Miļuns par Zabusova aizbraukšanu: Vieta tukša nepaliks

Ēriks Miļuns, Hokejazinas.com

Ēriks Miļuns | Foto: Agris Bricis, LHF

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas “Prizma/IHS” galvenais treneris Ēriks Miļuns sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par komandas līdera Patrika Zabusova došanos prom uz Slovākiju.

Hokejaziņas jau ceturtdien vēstīja, ka Patriks Zabusovs karjeru turpinās Slovākijas Ekstralīgā. OHL rezultatīvākais hokejists (13+8) pievienojies Mihalovčes “Dukla” klubam. Miļuns saka, ka uzbrucēja došanās prom bija tikai laika jautājums.

“Vieta tukša nepaliks. Esam priecīgi, ka sagatavojām spēlētāju nākamajam līmenim. Gan komanda ieguva no viņa, gan viņš no komandas. Mums bija vienošanās, ka līdz novembrim viņš būs mūsu rindās. Pateicoties savam labajam snegumam, Patriks nokļuva tālāk. Mēs ar to rēķinājāmies, un novembris ir aptuvenais laiks, kad klubi sāk “lūzt” un meklēt citus hokejistus.

Piekrītu, ka šāda tipa hokejisti OHL nav daudz. Patriks nav no pelēkās masas. Protams, viņam ir savi plusi un mīnusi, bet jebkurā gadījumā viņa būšana OHL padara ainu daudz krāsaināku. Cik zinu, pagaidām līgums ar viņu noslēgts līdz janvāra beigām, tātad teorētiski viņš pie mums šosezon vēl var atgriezties,” sacīja Miļuns.

Treneris arī izteica savu viedokli par diviem citiem pieredzējušiem “Prizma/IHS” hokejistiem – uzbrucēju Miķeli Rēdlihu (0+2) un aizsargu Maksimu Širokovu (0+1).

“Ceru, ka Miķelis iespēlēsies. Treniņprocesā viņš piedalās, un kā jau teicu Zabusova sakarā, vieta tukša nepaliks. Viens labākais aiziet, bet vietā nāk kāds cits. Nāks nākamie, kuri komandai dos pienesumu.

Savukārt Širokova galvenais uzdevums ir, lai netiktu ielaisti vārti, kā arī palīdzēt vairākumā. Šīs ir galvenās prasības no aizsarga. Jāsaprot, ka šī nav Sanda Ozoliņa labāko gadu versija. Katram ir sava iespēja un loma komandā. Uzskatu, ka ar Maksi viss būs kārtībā,” piebilda Miļuns.

“Prizma/IHS” ar 14 punktiem 12 cīņās atrodas 4. vietā līgā, bet līderi ar 20 punktiem ir “Zemgale/LBTU”.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)