SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Gricinskis: Sākumā dzirdēju, ka Jelgavā grib tikai jaunos, bet izrādījās, ka tā nav gluži taisnība

Gatis Gricinskis, hokejazinas.com

Gatis Gricinskis | Foto: ''Zemgale/LLU''

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) komandas un Optibet hokeja līgas (OHL) čempionvienības “Zemgale/LLU” kapteinis Gatis Gricinskis intervijā portālam “Hokejazinas.com” dalījās ar pārdomām par aizvadīto sezonu.

Jelgavas klubs OHL finālsērijā ar rezultātu 4-1 pārspēja Gricinska bijušo komandu “Mogo/LSPA“. Jāpiemin, ka uzbrucējs tika atzīts arī par izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju.

“Sezonas sākumā nedaudz bija jāpagaida, jo meitiņa dzima augustā un klubi īsti neko nepiedāvāja. Tad es padzirdēju, ka Jelgavā ir interese. Aizbraucu parunāties un vienojāmies diezgan ātri. Sākumā dzirdēju, ka Jelgavā grib tikai jaunos, bet izrādījās, ka tā nav gluži taisnība,” par pievienošanos “Zemgale/LLU” pavēstīja Gricinskis.

“Viss sakrita – kapteinis dabūja traumu un iecēla mani. Loma ģērbtuvē daudz nemainās. Varbūt kas vairāk jāpasaka, bet tāpat turpināju būt tāds, kāds esmu,” hokejists stāstīja par pieredzi kapteiņa lomā.

Gricinskis komandai pievienojās vien sezonas sākumā. Gan hokejistam, gan “Zemgale/LLU” Mestis sezonas sākums izvērtās neveiksmīgs – pēc divām uzvarām pirmajās divās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi desmit no nākamajām 12 cīņām. Vēlāk gan sniegums uzlabojās.

“Pielāgošanās bija interesanta, treniņi vien nedēļu un jau nācās spēlēt Mestis. Bija pagrūti ielēkt tajā ātrumā. Arī visai komandai bija diezgan grūti saprast un pielāgoties līmenim, bet palēnām caur treniņiem un spēlēm mums gāja labāk un arī beigās rezultāts bija diezgan labs. Varbūt, ja uzspēlētu vairāk pārbaudes spēļu, arī sezonas sākums būtu labāks,” sprieda “Zemgale/LLU” kapteinis.

“Izslēgšanas spēlēs jutos labi, jau labu laiku bija zināms, ka mūsu maiņa nebrauks uz pēdējo Mestis izbraukumu un palīdzēsim komandai tieši OHL izslēgšanas spēlēs. Ar Pēteri Purmali un Ričardu Fominu ļoti labi gāja, mūsu saspēles dēļ arī bija tik labs rezultāts. Arī Mestis līgā mūsu maiņai jau diezgan labi gāja, Fomins gan bija traumēts un beigās tikai parādījās, bet mums kopā bija saikne,” Gricinskis izteicās par veiksmīgo Play-off cīņu un saspēli ar maiņas biedriem.

“Esmu priecīgs uzvarēt visas komandas, varbūt gan bija patīkami, ka man īpaši neko nepiedāvāja un mēs viņus uzvarējām, bet tajā brīdī par to nedomā – vienkārši dodies laukumā un centies izdarīt visu to labāko. Ja pacel kausu, tad esi priecīgs, vienalga pret ko esi uzvarējis, bet esmu priecīgs, ka varēju sevi pierādīt un mani atzina par MVP,” uzbrucējs dalījās domās par sēriju pret komandu, kuru pārstāvēja iepriekšējās četras sezonas.

“Mūsu mājas spēlēs bija daudz skatītāju, arī Mestis līgā. Bija patīkami spēlēt visas spēles – patiešām daudz fanu. Latvijas čempionātā ikdienā tribīnes nav tik pilnas un tas dzen uz priekšu. Patīkami, ka visi bļauj. Ideāli,” līdzjutēju atbalstu uzteica Gricinskis.

“Nosvinēju kausu, tagad pavadīšu vairāk laika ar ģimeni. Noteikti sekošu līdzi izlasei čempionātā, neesmu gan izlēmis, vai braukšu uz spēlēm. Par nākamo sezonu sarunas vēl nav bijušas, visi svin. Gan jau tuvākajā laikā runāsim, vai ir vēlme turpināt sadarbību un abas puses izvērtēs, ko vēlamies turpmāk darīt,” par nākotnes plāniem sprieda hokejists.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)