TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Cimermanis atklāj, ka vasarā noraidīja līguma piedāvājumu no Eiropas

Rihards Cimermanis, Hokejazinas.com

Rihards Cimermanis | FOTO: Ruslans Antropovs

Hokeja kluba “Zemgale/LBTU” vārtsargs un vārtsargu treneris Rihards Cimermanis sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par darbošanos vārtsargu skolā, kā arī ieskicēja savu nākotni pēc karjeras beigām.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Cimermanis oktobra vidu atgriezās laukumā un palīdzēja Jelgavas klubam uzvarēt Kontinentālā kausa otrajā posmā. Vārtsargs sacīja, ka patlaban plāno turpināt karjeru un kopā ar komandu gatavosies trešajam posmam, kas novembrī notiks Grenoblē.

“Es vēlos attīstīt “Zemgale/LBTU” vārtsargu skolu arī turpmāk. Mums katru skolēnu brīvlaiku notiek nometnes, savukārt vasarā norisinās lielā nometne. Kopumā tās notiek četreiz gadā. Pēdējo piecu gadu laikā neviena nometne nav izlaista, kas liecina, ka vārtsargiem ir interese un viņi piesakās. Starp viņiem ir arī jauni vārtsargi.

Tagad, kad esmu beidzis aktīvās sporta gaitas, es kā treneris varu vairāk veltīt laiku vārtsargu skolai un analizēt arī video materiālus. Es organizēju arī privātos treniņus, kuros piedalās vārtsargi no visas Latvijas. Mērķis ir tuvāko gadu laikā “Zemgale/LBTU” vārtsargu skolu padarīt par vadošo Latvijā,” saka Cimermanis.

Vārtsargs arī piebilda, ka aizvadītajā vasarā viņam bija piedāvājums no Polijas hokeja līgas, taču viņš nav vēlējies karjeru turpināt šajā čempionātā.

Tikmēr, runājot par tālāko nākotni, vārtsargs atklāj, ka redz sevi kā vārtsargu treneri kādā no Eiropas augsta līmeņa klubiem, kā arī kādā no Latvijas izlasēm.

“Man kā trenerim ir gan motivācija, gan mērķi. Es labprāt pieņemtu darba piedāvājumu no Eiropas līgas komandas un piekristu arī strādāt ar kādu no Latvijas izlasēm,” piebilda vārtsargs.

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)