TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bindulis pats meklējis iespēju decembrī nokļūt izlasē

Kristofers Bindulis, Hokejazinas.com

Kristofers Bindulis | FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas izlases un Slovākijas Ekstralīgas kluba Mihalovčes “Dukla” aizsargs Kristofers Bindulis sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka vēlējies parakstīt līgumu ar Čehijas Ekstralīgas kādu no komandām, taču, piedāvājumu nesagaidot, hokejists šosezon pievienojās “Dukla” vienībai.

28 gadus vecais aizsargs oktobra otrajā pusē parakstīja līgumu ar “Dukla” klubu. Pēdējās divas sezonas Bindulis pavadīja Čehijas Ekstralīgā, pārstāvot Česke Budejovices “Motor”. Kopumā 94 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-12”.

“Gaidīju piedāvājumu no Čehijas, jo tur pavadīju divas sezonas, bet nokļuvu Slovākijā. Sākums nebija viegls, jo klubam pievienojos, kad sezona jau sākās, bet Kaspars [Daugaviņš – M.L.] man palīdzēja iejusties komandā.

Sezonas sākums neizdevās, bet tagad esam izcīnījuši deviņas uzvaras pēc kārtas, un atmosfēra komandā ir laba. Mums novembra pauzē bija nopietnas sarunas gan komandas iekšienē, gan ar kluba menedžmentu. Tāpat Popradas kalnos tika sarīkots komandas saliedēšanās pasākums. Viss, kas notika Popradā, paliek tur, taču pēc šī pasākuma puiši tiešām saliedējās vēl vairāk.

Ja salīdzinu Čehijas un Slovākijas čempionātus, tad varu teikt, ka Čehijā liela uzmanība tiek pievērsta taktikai, savukārt Slovākijā vairāk tiek spēlēts radoši. Izejot laukumā, dažreiz nav zināms, kāds ir precīzais spēles plāns. Mums komandā ir labs vairākums, savukārt es spēlēju mazākuma pirmajā četriniekā. Daudz skatāmies un analizējam arī video,” norāda aizsargs.

Tikmēr, runājot par Latvijas izlasi, Bindulis teic, ka viņš pats zvanījis izlases ģenerālmenedžerim Rūdolfam Kalvītim un jautājis, vai ir iespēja pievienoties decembra pārtraukumā.

“Es gaidīju šo pauzi un pats zvanīju Rūdolfam, prasot, kāda ir iespēja būt kopā ar izlasi. Vēlējos satikties ar puišiem šajā pauzē un uzspēlēt zem Latvijas karoga,” piebilda Bindulis, kurš uzsvēra, ka, visticamāk, Ziemeļamerikā neatgriezīsies un karjeru turpinās Eiropā.

Aizsargs šosezon 14 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)