TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Ābols: Līgums ar “Rogle” netiek lauzts

Rodrigo Ābols, hokejazinas.com

Rodrigo Ābols | Foto: Fredrik Sundvall/TT

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja, kad plāno doties uz ASV, lai pievienotos Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Filadelfijas “Flyers” pirmssezonas treniņiem, taču uzsvēra, ka plāns vēl jāsaskaņo ar kluba vadību.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka jūnija vidū Ābols noslēdza divvirziena līgumu ar “Flyers” uz vienu sezonu par 775 tūkstošiem ASV dolāru.

“Man ir divvirzienu līgums un neviens man nekādas garantijas nedod. Jābrauc un jācīnās par vietu sastāvā. Otrā reize ir vieglāka nekā pirmā. Tagad esmu citā klubā un zinu, ko varu sagaidīt. Salīdzinot ar iepriekšējo reizi [Ābolam bija divu gadu debitanta līgums ar Floridas “Panthers” – M.L.] , šogad Filadelfijas klubs izrādīja nopietnāku interesi.

Toreiz aģents teica, lai parakstu līgumu, un nekādas pārrunas ar kluba vadību netika veiktas. Uz ASV plānoju lidot pēc olimpiskās kvalifikācijas, vismaz es pats tā plānoju, taču “Flyers” var šos plānus mainīt. Jo ātrāk Amerikā nokļūšu, jo vairāk to novērtēs,” teica Ābols.

Uzbrucējam vēl bija spēkā esošs līgums ar Zviedrijas augstākās līgas (SHL) klubu Engelholmas “Rogle”. Ābols gan norāda, ka viņam ir iespēja atgriezties Zviedrijā, taču cer, ka aiz okeāna izdosies sevi pierādīt un nebūs nepieciešamība doties atpakaļ uz savu bijušo komandu.

“Teorētiski līgums ar “Rogle” netiek lauzts un jebkurā brīdī varu atgriezties Engelholmas komandā, taču ceru, ka šo opciju man nevajadzēs izmantot. Jaunajai sezonai vēl neesmu sācis gatavoties, bet tūlīt to darīšu. Plānoju aizvadīt treniņus turpat, kur pērn. Ja būs iespēja Latvijā pavadīt papildu mēnesi, tas man nāks tikai par labu, jo varēšu sezonai gatavoties individuāli un ielikt fizisko bāzi. Pēdējos gados nav sanācis to paveikt, jo, Eiropā spēlējot līdz maija beigām, jūlija izskaņā jau jāatgriežas klubā,” piebilda uzbrucējs.

Lasi vēl: Ābols par Filadelfijas “Flyers”: Gaidīju, ko klubs piedāvās “uz papīra”

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)