Šilajāne izdemolē pretinieču aizsardzību, Latvijas dāmu izlase sagrauj Poliju (VIDEO)

Otro uzvaru 2024. gada I divīzijas B grupas pasaules čempionātā šovakar izcīnīja Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība, kas “Volvo” sporta centrā turnīra ceturtajā spēlē ar 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) sagrāva Polijas hokejistes.

Krista Jipa-Čaka, saņemot lielisku piespēli no Karīnas Šilajānes, pirmās trešdaļas vidū izlauzās pret pretinieču vārtsardzi un atklāja mača rezultātu.

Šilajāne 27. minūtē, iebakstot ripu sāncenšu cietoksnī pēc Līgas Miljones izdarītā metiena, dubultoja Latvijas izlases pārsvaru, bet 54 sekundes līdz otrā perioda beigām Miljone panāca mājiniecēm jau trīs ripu pārsvaru.

Miljone 45. minūtē, saņemot lielisku piespēli no Šilajānes, guva savus otros vārtus spēlē un panāca uz tablo jau 4:0. Anna Katrīna Lagzdiņa 47. minūtē, vairākumā mainot ripas lidojuma virzienu pēc Annas Kubliņas izdarītā metiena, guva piektos vārtus Latvijas valstsvienības labā. Savukārt 55. minūtē Šilajāne, saņemot lielisku piespēli no Miljones, panāca 6:0 un pielika mačam treknu punktu.

Šilajāne šovakar izcēlās ar diviem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Miljone sakrāja trīs (2+1) punktus. Latvijas izlases vārtos fantastisku sniegumu demonstrēja Kristiāna Apsīte, kura atvairīja visus 52(!!!!!) pretinieču izdarītos metienus.

Latvijas valstsvienība ar septiņiem punktiem četrās spēlēs ieņem otro vietu sešu komandu konkurencē.

Mūsu hokejistes rītvakar, plkst. 19:30 tiekoties ar Lielbritānijas izlasi, aizvadīs turnīra pēdējo maču.

Turnīra uzvarētājas pakāpsies uz I divīzijas A grupu, bet pēdējās vietas ieguvējas izkritīs uz II divīzijas A grupu. Visas Latvijas izlases spēles tiešraidē rādīs kanāls TV4, bet visas turnīra spēles būs redzamas IIHF YouTube kanālā.

Biļetes uz visām spēlēm pieejamas portālā www.passportix.eu vai uz vietas “Volvo” ledus hallē, kad spēles aizvadīs Latvijas sieviešu izlase. Biļetes cena uz vienu Latvijas izlases spēli ir pieci eiro.