Sāk tirgot biļetes uz PČ hokejā sievietēm Rīgā

Turpinot 2023. gadā sākto sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF), Latvijas zāļu ražotājs AS “Olainfarm” šogad atbalstīs Latvijas sieviešu hokeja izlasi un tās startu Pasaules čempionāta sievietēm pirmās divīzijas B grupā, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pasaules čempionāta I divīzijas B grupas turnīrs norisināsies no 31. marta līdz 6. aprīlim Rīgā. Latvijas sieviešu hokeja izlasei pretī stāsies Itālijas, Lielbritānijas, Polijas, Slovākijas un Slovēnijas valstsvienības.

“Sieviešu hokejā esmu ilgus gadus, sākot kā spēlētāja, vēlāk kā tiesnese un arī šobrīd, strādājot ar sieviešu hokeja attīstības projektiem. Pēdējo gadu laikā interese par sieviešu hokeju Latvijā arī ir augusi. Pirms desmit gadiem Latvijas čempionātā startēja vien trīs – četras komandas Rīgā, bet šobrīd komandu skaits ir pieaudzis līdz pat deviņām, aizsniedzot arī reģionus: Jelgavu, Ozolniekus, Ogri, Talsus, Tukumu un Ventspili. Tas noteikti nebūtu iespējams bez cilvēkiem, kuri tic sieviešu hokejam un ir gatavi iedvesmot apkārtējos! Tāpēc priecājamies, ka Latvijas sieviešu izlasei šogad ir izdevies piesaistīt arī ģenerālsponsoru “Olainfarm”, kas tic mums un sieviešu hokejam, palīdzot mums radīt hokeja svētkus Latvijā,” sacīja LHF sieviešu hokeja attīstības projektu vadītāja Agnese Kārkliņa.

“Mēs sagaidām, ka pasaules čempionāta turnīra norise dos vēl lielāku atspērienu sieviešu hokeja izaugsmei Latvijā. Mēs jau tagad esam hokeja lielvalsts un varam lepoties ne vien ar vīriešu un jauniešu izlasēm, bet pilnīgi noteikti arī sieviešu izlases pārliecinošo izaugsmi un veiksmīgi aizvadītajiem turnīriem 2023. gadā. Priecājamies, ka sieviešu izlases startu čempionātā šogad atbalstīs arī “Olainfarm”, kas mums kalpo kā papildu iedvesma un apliecinājums ticībai sieviešu hokeja nākotnei Latvijā,” izteicās LHF ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Biļetes uz visām spēlēm pieejamas jau no piektdienas, 8. marta, pulksten 12.00 – www.passportix.eu vai uz vietas “Volvo” ledus hallē, kad spēles aizvadīs Latvijas sieviešu izlase. Biļetes cena uz vienu Latvijas izlases spēli ir pieci eiro.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)