Latvijas izlases hokejistes aizvadīs pārbaudes spēli ar Poliju

Gatavojoties pasaules čempionāta I divīzijas B grupas turnīram, Latvijas sieviešu hokeja izlase aizvadīs pārbaudes spēli ar Polijas valstsvienību, tā vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

No 24. līdz 29. martam “Volvo” ledus hallē Latvijas sieviešu hokeja izlase galvenā trenera Hannu Saintula vadībā uzsāks noslēdzošo gatavošanās posmu dalībai pasaules čempionātā, kas norisināsies Rīgā.

Šajā gatavošanās posmā Latvijas sieviešu izlase aizvadīs trīs treniņu dienas un pārbaudes spēli pret Polijas sieviešu izlasi, ar kuru vēlāk tiksies arī čempionātā. Pārbaudes spēle plānota 29. martā pulksten 19.00 “Volvo” ledus hallē.

Pasaules čempionātā I divīzijas B grupas turnīrs norisināsies no 31. marta līdz 6. aprīlim Rīgā. Latvijas sieviešu hokeja izlasei pretī stāsies Itālijas, Lielbritānijas, Polijas, Slovākijas un Slovēnijas valstsvienība.

Biļetes uz visām spēlēm pieejamas portālā www.passportix.eu vai uz vietas “Volvo” ledus hallē, kad spēles aizvadīs Latvijas sieviešu izlase. Biļetes cena uz vienu Latvijas izlases spēli ir pieci eiro.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)