Šveice gūst vārtus jau 49. sekundē un neatstāj izredzes Itālijai (VIDEO)

Ar uzvaru 2022. gada pasaules hokeja čempionātu Somijā šodien uzsāka Šveices valstsvienība, kas turnīra pirmajā mačā ar 5:2 (3:0, 1:0, 1:2) pārspēja Itālijas hokejistus.

Šveices izlase pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, pēc kuras atradās vadībā ar pārliecinošo 3:0. Deniss Malgins jau 49. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pirmā perioda izskaņā precīzi bija arī Kalvins Tirkaufs un Andress Ambīls.

Tuvojoties otrās trešdaļas vidum, Tirkaufs izcēlās otro reizi mačā un panāca jau 4:0 šveiciešu labā. 49. minūtē Daniels Glira guva pirmos vārtus Itālijas izlases labā 2022. gada pasaules čempionātā un samazināja rezultāta starpību līdz trim vārtiem.

Priekšpēdējā pamatlaika minūtē Niko Hišīrs atjaunoja Šveices valstsvienībai četru vārtu pārsvaru un panāca 5:1, bet itāļi nepalika atbildi parādā. Pēc 32 sekundēm Dante Hanons izcēlās skaitliskajā vairākumā un uzstādīja mača galarezultātu – 2:5.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF