Somi izmoka vēl vienu uzvaru pār dāņiem, Čehija jubilejas mačā sakauj Vāciju (VIDEO)

Gatavojoties 2022. gada pasaules čempionātam hokejā, šodien vairākas izlases aizvadījušas pārbaudes spēles. Somijas valstsvienība vēl vienā sīvā cīņā pārspēja Dānijas hokejistus. Tikmēr Čehijas izlase savā jubilejas mačā sakāva Vācijas valstsvienību.

Otro dienu pēc kārtas savā starpā tikās Somijas un Dānijas hokejisti. Ļoti mazrezultatīvā mačā somi izcīnīja uzvaru ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) un svinēja otro panākumu pēc kārtas. Vienīgos vārtus mača 35. minūtē guva aizsargs Kalle Malahti.

Atgādināsim, ka arī vakar Dānija izrādīja Somijai ļoti sīvu pretestību. Somi atspēlējās no 1:3, panākot izlīdzinājumu vien pamatlaika pēdējā minūtē, un beigu beigās izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar 4:3 (1:2, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0).

Tikmēr citā mačā Čehijas hokejisti, aizvadot 2000. spēli valstsvienības vēsturē, ar 6:2 (2:0, 2:0, 2:2) sakāva Vācijas valstsvienību un izcīnīja trešo uzvaru trijos aizvadītajos pārbaudes mačos.

Čehijas izlases rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Jakubs Krejčīks, Adams Klapka, Jirži Černohs, Petrs Holīks, Patriks Zdrālals un Jakubs Fleks. Tikmēr zaudētāju sastāvā ar precīziem metieniem atzīmējās Fabio Vāgners un Daniels Šmolcs.

Čehi iepriekš aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Austrijas valstsvienību, kuru pārspēja attiecīgi ar 5:1 (3:0, 2:0, 0:1) un 4:1 (1:1, 1:0, 2:0). Savukārt vācieši šodien aizvadīja pirmo pārbaudes maču pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz