PČ 1A divīzijā: Slovēnija, Ungārija, Itālija un Rumānija pretendē uz Eliti (VIDEO)

Slovēnijas hokeja izlase, hokejazinas.com

Slovēnijas hokeja izlase | Foto: Blaž Weindorfer/Sportida

Šodien Itālijas pilsētā Bolcāno norisinājās priekšpēdējā spēļu diena pasaules čempionātā 1A divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības. Pēc četrām spēļu dienām uz iekļūšanu Elites divīzijā pretendē četras valstsvienības – Slovēnija, Ungārija, Itālija un Rumānija.

Dienas pirmajā spēlē tikās Rumānijas un Dienvidkorejas izlases, kurā uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Rumānijas hokejisti.

Pirmajā periodā rumāņi atklāja rezultātu, bet otrajā panāca 2:0. Trešajā trešdaļā Dienvidkorejas hokejisti guva divus vārtus, panākot neizšķirtu 2;2, bet punktu mačam ar trešajiem vārtiem skaitliskajā mazākumā pielika rumāņi.

Dienas otrajā mačā Slovēnijas hokejisti ar rezultātu 3:1 pārspēja Japānas izlasi, izcīnot trešo uzvaru turnīrā.

Pirmajā periodā slovēņi guva divus vārtus, panākot 2:0, otrajā trešdaļā japāņi rezultāta starpību samazināja, bet trešajā periodā Slovēnijas hokejisti vairākumā iemeta trešo ripu.

Dienas trešajā spēlē Ungārijas hokejisti ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pārspēja Itālijas valstsvienību.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā abas izlases apmainījās ar vārtu guvumiem. Trešajā trešdaļā vispirms ungāri panāca 2:1, bet pēc minūtes itāļi atbildēja ar gūtiem vārtiem. Pagarinājuma 4. minūtē ungāri guva uzvaras vārtus.