Latvijas pretiniece Vācija slovākiem iemet sešas ripas (VIDEO)

Šodien Čehijas pilsētā Ostravā tika aizvadīta pirmā spēle pasaules hokeja čempionāta B grupā, kurā uz ledus kāpa Slovākijas un Vācijas hokejisti.

Uzvaru ar rezultātu 6:4 izcīnīja Vācijas valstsvienība, aizvadot rezultatīvu otro un trešo periodu.

Pirmajā periodā abām izlasēm bija dažas labas vārtu gūšanas iespējas, taču tās netika izmantotas. Otrais periods bija ļoti rezultatīvs abu izlašu izpildījumā. Perioda vidū vairākumā rezultātu vāciešiem atklāja Dominiks Kahuns, bet trīs minūtes vēlāk vairākumā 2:0 panāca Jonass Mullers. Perioda 16. minūtē Mareks Hrivīks guva pirmos vārtus slovākiem, bet pēc mirkļa Martins Fehervarī panāca 2:2. Galavārdu trešdaļā teica vācieši, kad Lukass Kelble panāca 3:2.

Arī trešais periods izvērtās ļoti rezultatīvs. Vispirms Marks Mihaelis panāca 4:2, bet trešdaļas vidū slovāku vārti netika ieskaitīti. Perioda otrajā pusē Libors Hudačeks guva trešos vārtus slovākiem, bet 17. minūtē Leo Pfoderls vāciešiem panāca 5:3. Pēdējā minūtē Tobiass Eders tukšos vārtos raidīja sesto ripu, bet dažas sekundes pirms mača beigām Matušs Sukels guva ceturtos vārtus Slovākijas rindās.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā tiekoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.