SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Koziols: Tardifs Krievijai un Baltkrievijai neko nav solījis

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) padomes loceklis Viesturs Koziols sarunā ar aģentūru “LETA” noliedza, ka Krievijas un Baltkrievijas atgriešanās federācijā būtu IIHF kongresa dienaskārtībā.

Koziols minēja, ka ir runājis ar IIHF prezidentu Liku Tardifu, kurš noliedzis, ka būtu devis solījumus Baltkrievijai un Krievijai. Viesturs Koziols skaidro, ka IIHF sacensību komiteja ziņos pie kādiem apstākļiem izslēgtās izlases varētu atgriesties sacensībās, kā arī kad un kā tas varētu notikt, bet kongresā šis jautājums netikšot apspriests.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Bijušais Latvijas hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs minēja, ka kongresā tiks apspriests IIHF budžets nākamajam finanšu gadam, kas ilgst no 1. jūlija līdz 30. jūnijam, tiks uzklausīta atskaite par iepriekšējo Pasaules čempionātu, prezentēts 2023. gada čempionāts, kā arī IIHF tiks uzņemta Irāna un pagaidu dalībniekces statusu piešķirs Puertoriko. Tāpat, tiks apspriestas noteikumu izmaiņas un nākamā gada Pasaules čempionāti.

Vakar ziņojām, ka IIHF prezidents Liks Tardifs sarunā ar mediju TASS atklājis, ka IIHF kongresā tiks izskatīti scenāriji Krievijas un Baltkrievijas atgriešanai starptautiskajā hokejā. Tāpat, Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks paziņoja, ka izlase garantēti atgriezīsies elitē.

IIHF kongress notiks Turcijā no 29. septembra līdz 1. oktobrim. Pēc Krievijas agresijas Ukrainā Krievija un Baltkrievija tika izslēgta no dalības IIHF, bet Krievijai tika atņemta iespēja rīkot 2023. gada Pasaules hokeja čempionātu. Čempionātu izlemts rīkot Somijā un Latvijā, kas ir iepriekšējās divas čempionāta rīkotājvalstis.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LETA

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)