IIHF izskata scenārijus Krievijas un Baltkrievijas atgriešanai federācijā

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Liks Tardifs sarunā ar Krievijas valsts mediju TASS minējis, ka, lai gan konkrēta risinājuma pagaidām nav, Krievijas un Baltkrievijas atgriešanās federācijā nav izslēgta.

“Šobrīd neesam pieņēmuši lēmumu. IIHF koordinācijas komiteja izstrādā dažādus scenārujus, vai nu tas notiktu nākamgad, vai vēlāk. Ar scenārijiem IIHF padome iepazīsies septembra beigās, kad notiks IIHF kongress. Tad arī tiks pieņemts lēmums,” Krievijas valsts medijam atklāja IIHF prezidents.

Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks intervijā “Match TV” minēja, ka izlase garantēti uzreiz atgriezīsies elites divīzijā, lai gan Tardifs sniedz citu informāciju.

IIHF kongress notiks Turcijā no 29. septembra līdz 1. oktobrim. Pēc Krievijas agresijas Ukrainā Krievija un Baltkrievija tika izslēgta no dalības IIHF, bet Krievijai tika atņemta iespēja rīkot 2023. gada Pasaules hokeja čempionātu. Čempionātu izlemts rīkot Somijā un Latvijā, kas ir iepriekšējās divas čempionāta rīkotājvalstis.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: TASS

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)