SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Jalonens kļuvis par jauno Čehijas izlases galveno treneri

Par jauno Čehijas hokeja izlases galveno treneri iecelts Somijas speciālists Kari Jalonens.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Jalonens noslēdzis līgumu līdz 2024. gada 31. maijam. Zīmīgi, ka viņš ir pirmais ārzemju galvenais treneris Čehijas izlases vēsturē.

Par Jalonena asistentiem kļūs Martins Erāts un Libors Zabranskis, kuram nācās pamest vice prezidenta amatu.

Pekinas olimpiskajās spēlēs Čehijas izlase pirmo reizi vēsturē nespēja sasniegt ceturtdaļfināla kārtu, pēc tam atlaižot galveno treneri Filipu Pešanu.

Jalonens trenēja Somijas izlasi 2015. un 2016. gada pasaules čempionātos, izcīnot sudraba medaļu. Viņš ir divkārtējs Šveices hokeja līgas (NL) kausa ieguvējs kopā ar “Bern” (2017. un 2019.), kā arī septiņkārtējs Somijas hokeja līgas (Liiga) zelta ieguvējs. Trīs sezonas Jalonens strādāja KHL, trenējot Ņižņijnovgorodas “Torpedo” un Prāgas “Lev”.

40 gadus vecajam Eratam šī būs pirmā pieredze kā trenerim. Čehijas izlases sastāvā kā spēlētājs viņš piedalījies četros pasaules čempionātos, izcīnot bronzu un sudrabu, un četrās olimpiskajās spēlēs, izcīnot bronzu. Viņa kontā 13 sezonas NHL un viens gads KHL.

Zabranskis ir Čehijas Ekstralīgas komandas Brno “Kometa” īpašnieks un ģenerālais menedžeris, kā arī galvenā trenera asistents.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Čehijas hokeja federācija

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)