Zviedrija sagrauj Slovākiju un noslēdz grupu turnīru perfekti (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Zviedrijas hokeja izlase ar rezultātu 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) apspēlēja Slovākijas valstsvienību.

Zviedrijas izlases rindās vārti un divas piespēles Ērikam Karlsonam, divi vārti Joelam Ēriksonam Ekam, vārti un piespēle Lūkasam Reimondam, bet precīzs metiens Īzakam Lundestremam un Andrē Burakovskim.

Vienīgos Slovākijas valstsvienības vārtus guva Mihals Ivans.

Filips Gustavsons atvairīja 17 no 18 Slovākijas izlases metieniem, bet Staņislavs Skorvaneks tika galā ar 37 no 43 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

Zviedri grupu turnīru noslēdza pirmajā vietā B grupā ar septiņām uzvarām un 21 punktu septiņās spēlēs. Ceturtdaļfinālā Zviedrija tiksies ar Somijas izlasi.

Tikmēr slovāki ar 12 punktiem septiņos mačos ieņēma ceturto pozīciju B grupā. Ceturtdaļfinālā Slovākijas hokejisti krustos nūjas ar Kanādas valstsvienību.