Vācijas izlase pēc Latvijas sagrāves izcīna vēl vienu pārliecinošu uzvaru (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 8:2 (2:1, 3:0, 3:1) sagrāva Kazahstānas valstsvienību.

Mača rezultāts tika atklāts jau minūti pēc starta iemetiena, kad izcēlās aizsargs Maksimiljāns Sūbers. Vien 82 sekundes vēlāk Pārkers Tomijs dubultoja pārsvaru. Pirmā perioda astotajā minūtē Kazahstānas veterāns Romāns Starčenko vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas ievadā Džons Džeisons Peterka atgrieza vāciešiem trīs vārtu pārsvaru un piespieda kazahus veikt vārtsarga maiņu.

Septiņas minūtes vēlāk kapitulēja arī otrais vārtsargs, kad vācietis Lukass Raihels pārtvēra ripu un raidīja to tieši mērķī. Tuvojoties trešdaļas beigām, Vācijas aizsargs Lukass Kelble pēc lieliskas piespēles nogādāja ripu vārtos.

Trešā perioda vidū, pēc skaistas izspēles, Raihels guva savus otros vārtus spēlē. Pusotru minūti vēlāk kazahs Artjoms Koroļovs spēja vienus vārtus atgūt. Mača izskaņā vācieši atzīmējās ar vēl diviem vārtiem, četru minūšu laikā izceļoties Frederikam Tifelam un Maksimiljanam Kastneram.

Vācijas vārtus sargāja Filips Grūbauers un tika galā ar 18 no 20 metieniem. Spēli Kazahstānas vārtos iesāka Andrejs Šutovs, kurš nepilnās 22 minūtēs atvairīja septiņus no desmit raidījumiem, taču viņu nomainījušais Ņikita Bojarkins neitralizēja 20 no 25 raidījumiem.

Pēc aizvadītām piecām spēlēm Vācija ar deviņiem punktiem ieņem 2. vietu B grupā, taču Kazahstāna ar trīs punktiem ierindojas septītajā pozīcijā.