Vācija salauž sīkstos frančus un noslēdz grupu turnīru ar uzvaru (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Vācijas hokeja izlase ar rezultātu 6:3 (1:1, 3:2, 2:0) apspēlēja Francijas valstsvienību.

Pirmā perioda 17. minūtē mača rezultātu atklāja Francijas izlases uzbrucējs Valentīns Klero, bet 20. minūtē Marks Mihaeliss panāca neizšķirtu rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Entonijs Rehs vēlreiz deva priekšrocību frančiem, taču sestajā minūtē Lukass Kelble izlīdzināja spēles rezultātu.

Francijas valstsvienība vēlreiz spēja izvirzīties vadībā septītajā minūtē, kad Saša Trejs panāca 3:2, bet 12. minūtē Vojteks Stahoviaks panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Ilgi gan rezultāts nepalika neizšķirts, ko Maksimilians Kastners vien 22 sekundes vēlāk jau izvirzīja vadībā vāciešus.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Vojteks Stahoviaks dubultoja pārsvaru, bet piektajā minūtē Lūkass Raihels guva sestos Vācijas izlases vārtus.

Turpinājumā Francija metās uzbrukumā, taču pat piecu minūšu vairākums spēles izskaņā nepalīdzēja frančiem atspēlēties un vācieši izcīnīja uzvaru.

Filips Grūbauers atvairīja 20 no 23 Francijas izlases metieniem, bet Kuentins Papijons pirms nomaiņas tika galā ar 28 no 34 Vācijas valstsvienības raidījumiem. Julians Junka apstādināja visus sešus atlikušos metienus.

Vērts pieminēt, ka Vācijas hokejistiem šajā spēlē netika ieskaitīti divi vārtu guvumi.

Vācijas izlase iekļuvusi ceturtdaļfinālā un šobrīd ar 15 punktiem septiņās spēlēs ieņem otro vietu B grupā, taču franči ar četriem punktiem septiņās spēlēs turnīru noslēgs priekšpēdējā, septītajā pozīcijā B grupā.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.