Šveice revanšējas par zaudējumu Rīgā un iekļūst PČ pusfinālā (VIDEO)

Sodien pasaules čempionātā hokejā Prāgā ceturtdaļfinālu aizvadīja Šveices un Vācijas valstsvienības.

Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja Šveices hokejisti, iekļūstot turnīra pusfinālā.

Abas izlases turnīra pirmajā posmā spēlēja dažādās apakšgrupās. Šveice A apakšgrupā ieņēma otro vietu, savukārt vācieši B apakšgrupu noslēdza ceturtajā pozīcijā.

Iepriekšējo reizi pasaules čempionātā abas izlases savā starpā tikās pērn Rīgā, kad ceturtdaļfinālā uzvaru ar 3:1 izcīnīja Vācijas hokejisti.

Pirmajā periodā pirmie vārtus guva šveicieši, kad 8. minūtē mazākumā rezultātu atklāja Kristofs Berči, bet 17. minūtē Niko Hišiers panāca 2:0.

Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, kad 12. minūtē vairākumu realizēja Vācijas izlases uzbrucējs Dominiks Kahuns.

Trešajā periodā vienīgie vārti tika gūti perioda izskaņā, kad šveicieši raidīja ripu tukšos vārtos. Ar otrajiem vārtiem mačā izcēlās Berči.