Polija cīnās godam, bet piekāpjas spēcīgajai ASV izlasei (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē ASV hokeja izlase ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:0, 1:1) apspēlēja Polijas valstsvienību.

Polija pašā mača ievadā atklāja rezultātu, pieceļot visu Ostravas arēnu kājās, taču pēc video atkārtojuma vārtu guvums netika ieskaitīts.

Pirmie ieskaitītie vārti tika gūti vien 30. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās amerikānietis Maikls Keselrings. Pēdējā otrā perioda minūtē ASV kapteinis Bredijs Tkačuks “ar gaļu” iegrūda ripu vārtos, panākot 2:0. No sākuma tiesneši nepamanīja, ka ripa šķērsoja līniju, bet, noskatoties video atkārtojumu, to konstatēja.

Trešā perioda sākumā Kouls Kofīlds noslēdza uzbrukumu ar metienu tukšā vārtu stūrī. Piecas minūtes vēlāk poļiem vienus vārtus izdevās atgūt, kad pēc teicamas komandas biedra piespēles, Gržegoršs Pašuts precīzi raidīja ripu vārtos. Perioda vidū Kofilds guva savus otros vārtus spēlē, panākot 4:1.

Polijas vārtsargs Džons Marejs neitralizēja 49 no 53 metieniem. ASV vārtus sargāja Trejs Augustīns, atvairot 20 no 21 metiena.

ASV izlase ar desmit punktiem piecās spēlēs ieņem 2. vietu B grupā, bet Polija ar izcīnītu vienu punktu piecās spēlēs ierindojas pēdējā, 8. pozīcijā.