Mājiniekiem čehiem pietiek ar vieniem vārtiem, lai saviļņotu fanus un iekļūtu pusfinālā (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Čehijas hokeja izlase ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) apspēlēja ASV valstsvienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, taču Pāvels Zaha otrās trešdaļas septītajā minūtē vairākumā spēja atklāt spēles rezultātu.

Lai gan spēles otrajā pusē ASV centās atspēlēties, Lūkass Dostals un turnīra saimnieki spēlēja perfekti, iekļūstot pusfinālā.

Lūkass Dostals atvairīja visus 36 ASV izlases metienus, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 27 no 28 Čehijas valstsvienības raidījumiem.

Pusfinālā Čehijas izlase tiksies ar Zviedrijas valstsvienību. Abi pusfināli paredzēti sestdien, 25. maijā