Latvijas pretinieki slovāki un kazahi aizvada astoņu vārtu spēli (VIDEO)

Šodien Čehijas pilsētā Ostravā tika aizvadīta spēle pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupā, kurā uz ledus kāpa Kazahstānas un Slovākijas izlases.

Uzvaru ar reuzltātu 6:2 izcīnīja Slovākijas valstsvienība, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Jau mača pirmajā periodā tika gūti trīs vārti, precīziem esot Slovākijas hokejistiem. Virspirms perioda vidū vairākumā precīzs bija Martins Pospišils, bet nedaudz vēlāk 2:0 panāca Martins Faško-Rudas. Perioda 18. minūtē jau 3:0 panāca Matušs Sukels.

Otrā perioda sākumā kazahi guva pirmos vārtus, kad precīzs bija Alikhans Asetovs, bet trešdaļas vidū Libors Hudačeks realizēja soda metienu, panākot 4:1.

Trešajā trešdaļā vispirms Pospišils panāca 5:1, bet Lukašs Cingels guva sestos vārtus. Perioda turpinājumā kazahi, pateicoties Alikhana Omirbekova vārtiem, rezultāta starpību samazināja, bet mača atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.