Divi Peterkas vārti atnes Vācijai trešo uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) apspēlēja Polijas valstsvienību.

Vācijai šī uzvara kļuva par trešo pēc kārtas.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 26. minūtē. Vācijas uzbrucējs Aleksandrs Ēls pēc sāncenšu uzbrukuma pārtvēra ripu, aizskrēja pretuzbrukumā un pārspēja poļu vārtsargu. Piecas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām tika nozīmēts soda metiens uz Polijas vārtiem. To teicami realizēja Džons Džeisons Peterka.

Trešā perioda piektajā minūtē Jasins Ēlics trīskāršoja vāciešu pārsvaru. Otrajā trešdaļas pusē poļi gandrīz paveica brīnumu, atgūstot divus vārtus trīs minūšu laikā. No sākuma Patriks Vajda ar metienu no aizvārtes pārspēja vāciešu vārtsargu.

Divas minūtes vēlāk Filips Komorskis bija pirmais pie atlēkušās ripas, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Brīnums gan nenotika un Peterka minūti vēlāk atgriza Vācijai divu vārtu pārsvaru, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Vācijas vārtus sargāja Matiass Nīderbergers un tika galā ar 19 no 21 metiena. Tikmēr Polijas vārtsargs Dāvids Zabolotnijs atvairīja 31 no 35 metieniem.

Pēc aizvadītām sešām spēlēm Vācija ar 12 punktiem ieņem 2. vietu B grupā, taču Polija ar vienu punktu sešās spēlēs ierindojas pēdējā, 8. pozīcijā.

Lai Polija spētu saglabāt vietu Elites divīzijā, pirmdien nepieciešams izcīnīt punktus pret 7. vietā esošo Kazahstānu.