Čehija atspēlējas no 1:3 un Prāgā svin otro uzvaru (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā hokejā Prāgā savu otro spēli aizvadīja A apakšgrupas divas izlases – Čehija un Norvēģija.

Uzvaru ar rezultātu izcīnīja 6:3 izcīnīja Čehijas izlase, kas mača laikā spēja atspēlēties no 1:3.

Pirmais periods laukuma saimniekiem čehiem nesa aukstu dušu, jo norvēģi negaidīti guva trīs vārtus. Vispirms Romāns Červenka atklāja rezultātu, bet sekoja trīs vārtu guvumi pēc kārtas no norvēģiem, kas deva vadību ar 3:1. Precīzi bija Stians Solbergs, Noa Stīns un Eiriks Salstens. Perioda izskaņā Červenka guva otros vārtus, samazinot rezultāta starpību.

Otrajā periodā Ondrejs Beraneks guva Čehijai trešos vārtus, panākdams 3:3, un pēc spēlētām 40 minūtēm bija līdzsvars.

Trešajā trešdaļā 6. minūtē Matejs Stranskis vadībā izvirzīja Čehiju, panākot 4:3, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Libors Hajeks un Ondrejs Palāts.