Čehi dāņiem Prāgā iemet septiņas ripas (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā Prāgā tika aizvadīta dienas pirmā spēle, kurā tikās A apakšgrupas izlases – Čehija un Dānija.

Uzvaru ar rezultātu 7:4 izcīnīja Čehijas izlases hokejisti, izcīnot savu trešo uzvaru turnīrā.

Pirmajā periodā dāņi 19. minūtē viarākumā atklāja rezultātu, kad precīzs bija Kristiāns Vaise, bet perioda pēdējā minūtē čehi panāca 1:1, vārtus gūstot Janam Rutam.

Otrajā trešdaļā 3. minūtē Jakubs Fleks guva otros vārtus, bet pēc divām minūtēm Lukašs Sedlaks panāca 3:1. Trešdaļas pēdējā minūtē precīzs bija dāņu uzbrucējs Patriks Rasels, samazinot rezultāta starpību.

Trešajā periodā dāņi izlīdzināja rezultātu, panākot 3:3, bet turpinājumā čehi guva trīs vārtus pēc kārtas (Tomašs Kundrateks, Dominiks Kubaliks, Matejs Stranskis), panākot 6:3. Trešdaļas vidū Matiass Froms guva ceturtos vārtus Dānijas rindās, bet punktu spēlei ar septītajiem vārtiem Čehijas izlasē pielika Ondrejs Palāts.