Bedārdam 2+1, Dānija varonīgi cīnās, taču piekāpjas Kanādai (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Kanādas hokeja izlase ar rezultātu 5:1 (2:0, 0:1, 3:0) apspēlēja Dānijas valstsvienību.

Spēli veiksmīgāk iesāka Kanādas hokejisti, atklājot rezultātu jau trešajā minūtē – precīzs bija Konors Bedārds. Dilans Kozenss 16. minūtē vairākumā arī spēja dubultot pārsvaru.

Otrajā trešdaļā gan kanādieši aizmiga un dāņi spēja uzspiest savu spēli, izdarot 12 metienus pret Kanādas izlases sešiem, kā arī samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – Kristians Vejse septītajā minūtē guva vārtus Dānijas rindās.

Trešajā mača nogrieznī gan laukumā atkal redzējām īsto Kanādas izlasi, kas pārmētāja dāņus ar 26 pret 5.

Jau otrajā minūtē Konors Bedārds guva savus otros un Kanādas trešos vārtus spēlē, 19. minūtē Dosons Mērsers ieraidīja ripu tukšos dāņu vārtos, bet 21 sekundi pirms pamatlaika beigām Pjērs Lūks Dubuā uzlika ķirsīti uz tortes, pēc Konora Bedārda piespēles vairākumā panākot 5:1.

Šajā spēlē Konors Bedārds tika pie trim punktiem (2+1). Šajā čempionātā viņš ir dalīti rezultatīvākais spēlētājs, divos mačos nopelnot piecus (4+1) punktus. Piecus punktus (3+2) divās cīņās nopelnījis arī Latvijas valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Džordans Biningtons atvairīja 19 no 20 (95%) Dānijas izlases metieniem, bet Frederiks Dikovs tika galā ar 37 no 41 (90,24%) Kanādas valstsvienības raidījumiem.

Kanādieši pēc divām spēlēm ar sešiem gūtiem punktiem atrodas A grupas līderpozīcijās, bet dāņi ar trim punktiem divās cīņās ieņem piekto pozīciju A grupā.