Austrija turpina pārsteigt un spēles pēdējā sekundē izrauj uzvaru pār Somiju (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Austrijas hokeja izlase ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) apspēlēja Somijas valstsvienību.

Somi bija aktīvāki spēles sākumā, mača rezultātu atklājot jau trešajā minūtē, kad ar vārtiem izcēlās Saku Menalanens. Olivers Kapanens devītajā minūtē spēja dubultot pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē gan austrieši vienus vārtus atguva, kad precīzs bija austriešu uzbrucējs Mario Hubers.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Timo Nikls spēja izlīdzināt rezultātu, bet brīnumu Austrijas valstsvienība paveica pamatlaika pēdējā sekundē – Benjamins Baumgartners izrāva fantastisku uzvaru savai izlasei.

Dāvids Kikerts atvairīja 30 no 32 Somijas izlases metieniem, bet Harri Seteri tika galā ar 17 no 20 Austrijas valstsvienības raidījumiem.

Austrijas izlase ar četriem punktiem četrās spēlēs atroda piektajā vietā A grupā, bet Somijas valstsvienība ar septiņiem punktiem četrās cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā A grupā.

Turnīru austrieši turpinās 17. maijā plkst. 21:20 pret Čehiju, bet somi nākamo spēli aizvadīs 18. maijā plkst. 17:20 pret Kanādu.