Austrija 3. trešdaļā Kanādai iemet piecas ripas un šokē hokeja pasauli (VIDEO)

Šodien pasaules čempionātā hokejā Prāgā dienas otrajā spēlē Kanādas hokejisti tikās ar Austrijas valstsvienību.

Uzvaru ar rezultātu 7:6 pagarinājumā izcīnīja Kanādas izlase. Jāpiebilst, ka pēc otrās trešdaļas Kanāda bija vadībā ar 6:1.

Pirmajā trešdaļā Kanāda izvirzījās vadībā ar 2:0, bet Austrija atbildēja ar gūtiem vārtiem. Perioda turpinājumā Kanāda guva trešos vārtus, pēc spēlētām 20 minūtēm esot vadībā ar 3:1.

Otrajā periodā Kanāda guva trīs vārtus un panāca 6:1, bet trešajā periodā Austrija šokēja visu hokeja pasauli, gūstot piecus vārtus un panākot neizšķirtu 6:6.

Pagarinājumā tomēr uzvaru izrāva Kanāda, kad 16. sekundē precīzs bija Džons Tavaress.

Aizvadītajā mačā Kanāda izdarīja 49 metienus pa vārtiem, savukārt Austrija – 21.

Kanādas izlasē ar vārtu guvumiem atzīmējās Dilans Kozenss, Keidens Gilī, Bovens Bairems, Džareds Makkans, Konors Bedārds, Pjērs Luks Dubuā un Džons Tavaress.

Austrijas izlasē precīzi bija Benžamins Nisners, Benžamins Baumgartners, Pīters Šnaiders (2), Dominiks Cvergers un Marko Rossi.