ASV izdara 43 metienus un sagrauj Vāciju (VIDEO)

Šodien Čehijas pilsētā Ostravā tika aizvadīta spēle pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupā, kurā uz ledus kāpa ASV un Vācijas valstsvienības.

Uzvaru ar rezultātu 6:1 izcīnīja ASV hokejisti, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā, savukārt vāciešiem šis bija pirmais zaudējums.

Pirmajā periodā ASV hokejisti ieguva divu vārtu pārsvaru. Vispirms pirmos vārtus guva Breidijs Tkačuks, bet piecas minūtes vēlāk 2:0 panāca Maikls Kesselrings.

Otrajā periodā 13. minūtē Džonijs Gudro vairākumā panāca 3:0, bet pēc īsa brīža Jasins Elizs guva pirmos vārtus Vācijai. Tikai dažas sekundes pirms perioda beigām 4:1 panāca Lūks Hjūzs.

Trešajā periodā ASV turpināja dominēt, gūstot vēl divus vārtus. 5:1 panāca Trevors Zegrass, bet sestos vārtus guva Maikls Eisimonts.

Aizvadītajā mačā ASV izlase izdarīja 43 metienus pa vārtiem, savukārt vācieši – 26.