Vācija pārsteidz Šveici un izcīna vietu pusfinālā (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla mačā Vācijas hokeja izlase ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pārspēja Šveices valstsvienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē Vācijas izlases uzbrucējs Maksimilians Kastners ar plaukstas metienu no distances atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 47. sekundē Jonass Zīgentālers ar spēcīgu metienu panāca izlīdzinājumu.

Vēlāk trešdaļā J.J. Peterka ar spēcīgu plaukstas metienu vēlreiz izvirzīja vadībā vāciešus, bet vien 36 sekundes vēlāk izgājienā divatā pret vienu aizsargu Vācijas izlases pārsvaru mazākumā dubultoja Niko Šturms.

Trešajā mača nogrieznī vāciešiem izdevās nosargāt pārsvaru un iekļūt čempionāta pusfinālā.

Matiass Nīderbergers atvairīja 29 no 30 Šveices izlases metieniem, bet Roberts Maiers tika galā ar 20 no 23 Vācijas valstsvienības raidījumiem.

Pusfinālā vācieši krustos nūjas ar ASV valstsvienību.