Šveices izlase lieliski darbojas vairākumā un grauj slovēņus (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Šveices izlase ar rezultātu 7:0 (2:0, 1:0, 4:0) pārspēja Slovēnijas valstsvienību.

Šveices izlase pārliecinoši darbojās jau no spēles pirmajām minūtēm, taču vārtu guvumu nācās gaidīt līdz pirmā perioda 13. minūtei, kad Deniss Malgins vairākumā ar spēcīgu šāvienu atklāja mača rezultātu.

Vien 33 sekundes vēlāk Janiss Mozers vārtu priekšā saņēma lielisku piespēli no Enzo Korvi un dubultoja švieiciešu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Šveices valstsvienības kapteinis Nino Nīderraiters pielika nūju Denisa Malgina metienam un palielināja savas komandas priekšrocību līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Deniss Malgins pirmais tika pie atlēkušās ripas un vēlreiz realizēja Šveices izlases skaitlisko pārsvaru, taču ceturtajā minūtē Kelvins Tūrkaufs vairākumā izslidoja vienatnē pret slovēņu vātsargu Gasperu Kroselju un izmantoja arī ceturto Šveices vairākuma iespēju.

11. minūtē Marko Miranda palielināja švieiciešu pārsvaru līdz sešām ripām, bet 18. minūtē Kristofs Berčī izcēlās ar fantastisku vārtu guvumu – uzbrucējs palaida ripu starp savām kājām un panāca rezultātu 7:0.

Leonardo Dženoni atvairīja visus 17 Slovēnijas izlases metienus, bet Gaspers Kroseljs tika galā ar 29 no 36 Šveices valstsvienības raidījumiem.

Jāpiemin, ka Šveices hokejisti realizēja četrus no sešiem skaitliskajiem vairākumiem.

Nākamā spēle šveiciešiem paredzēta jau rītdien, plkst. 16:20 pret Norvēģijas izlasi, bet Slovēnijas valstsvienība rītdien plkst. 12:20 krustos nūjas ar Kanādas hokejistiem.