Šveices izlase aizvada trešo sauso spēli pēc kārtas un turpina čempionātu perfekti (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Šveices izlase ar rezultātu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) pārspēja Kazahstānas valstsvienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē Šveices izlases uzbrucējs Gētens Hāss izdarīja spēcīgu metienu pa Kazahstānas vārtiem, kā rezultātā Tobiass Gaizers pirmais tika pie atlēkušās ripas un atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Fabrīss Hercogs pielika nūju Maikla Fora metienam un dubultoja Šveices pārsvaru, bet 11. minūtē Damians Riats pēc ātras saspēles panāca rezultātu 3:0 šveiciešu labā.

Trešā mača nogriežņa 44. sekundē Nino Nīderraiters pēc lieliskas kombinācijas vairākumā guva ceturtos Šveices vārtus, bet desmitajā minūtē Romains Lefels ieraidīja piekto ripu Kazahstānas vārtsarga Andreja Šutova sargātajos vārtos.

Leonardo Dženoni atvairīja visus 13 Kazahstānas izlases metienus, bet Andrejs Šutovs tika galā ar 31 no 36 Šveices valstsvienības raidījumiem.

Nākamā spēle šveiciešiem paredzēta 18. maijā, plkst. 20:20 pret Slovākijas izlasi, bet Kazahstānas valstsvienība rītdien plkst. 20:20 krustos nūjas ar Kanādas hokejistiem.

Jāpiemin, ka Šveices izlase šajā turnīrā aizvadījusi trīs spēles un nevienā no tām nav ielaidusi vārtus.