Šveice turpina nevainojami un izcīna sesto uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Šveices izlase ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) apspēlēja Čehijas izlasi.

Pirmais periods izvērsās visai saspringti, komandām gūstot pa vieniem vārtiem un izpildot līdzīgu metienu skaitu – Čehija 12 pret Šveices 11. Septītajā minūtē čehu kapteinis Romāns Červenka atklāja rezultātu. Sešas minūtes vēlāk Romeins Lefēls.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūutē Andress Ambīls nostabilizēja Šveices vadību. Pēc piecām minūtēm Ambīls guva savus otros  vārtus spēlē.

Trešā perioda vidusdaļā Dominiks Kubalīks realizēja vairākumu, samazinot rezultāta starpību. Trīs minūtes vēlāk Taners Ričards atgrieza šveiciešiem divu vārtu pārsvaru, gūstot vārtus pēc ļoti skaistas saspēles.

Šveices vārtus sargāja Roberts Mejers, atvairot 20 no 22 metieniem. Čehu vārtsargs tika galā ar 23 metieniem no 27.

Šveice nākamo spēli aizvadīs pret Latvijas izlasi otrdien, 23. maijā. Tikmēr, Čehija laukumā dosies 23. maijā, kad krustos nūjas ar Kanādu.