Šveice notur pārsvaru un “sausā” apspēlē tiešos Latvijas konkurentus

2023. gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Šveices izlase ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)   apspēlēja Norvēģijas hokejistus.

Astotajā minūtē Dario Simons atklāja rezultātu, ieraidot ripu pēc piespēles no aizvārtes.

Pāris epizodes vēlāk, Šveice dubultoja pārsvaru, bet pēc videoatkārtojuma noskatīšanās, tiesneši pieņēma lēmumu vārtus neskaitīt.

Taču ātri vien Šveice tomēr guva vēl vienus vārtus, kad 19. minūtē Andrea Glauzers no vārtu priekšas iebakstīja ripu norvēģu vārtos.

Spēles turpmākajās 40 minūtēs rezultāts nemainījās, bet Norvēģija uzbruka daudz vairāk nekā 1. periodā, par ko liecina metienu daudzuma palielināšanās – 1. periodā viens metiens, 2. periodā 11 metieni.

Šveices vārtus sargāja Roberts Maiers, tiekot galā ar visiem 12 metieniem, savukārt, Norvēģijas vārti tika uzticēti Jonasam Arntzenam, kurš atvairīja 19 metienus no 21.