Latvijas izlase ieņem pirmo vietu jaunākajā IIHF spēka rangā

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) nākusi klajā ar kārtējo “nenopietno” spēka rangu 2023. gada pasaules hokeja čempionātam.

Latvijas izlase šajā spēka rangā ierindojas pašā pirmajā vietā. Kā jau vienmēr, spēka rangs papildināts ar nelielu piezīmi – šoreiz pie Latvijas izlases pieminēts, ka “Šilovs mūs glābj, Miks rada maģiju!”.

Pēc Latvijas izlases sarakstā ierindojas Kanādas, ASV, Vācijas, Šveices, Zviedrijas, Somijas un Čehijas valstsvienības. Jāpiemin, ka pie Zviedrijas izlases komentārs vēsta, ka “Rīga, kā jau dzīve kopumā, bija jautrāka 2006. gadā”.

Pirmajos divos rangos Latvijas hokeja izlase ieņēma devīto vietu, trešajā mūsu komanda atradās astotajā pozīcijā, ceturtajā rangā Latvija ierindojās septītajā vietā, bet piektajā – trešajā vietā.

Jāpiemin, ka Latvijas izlase pirmo reizi čempionāta vēsturē nopelnījusi vietu pusfinālā, un ne tikai guvusi sešas uzvaras viena turnīra ietvaros, bet visas izcīnījusi pēc kārtas.

2023. gada pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)