Zviedrija, spēlējot ar trim maiņām, bez lielām problēmām pieveic Austriju (VIDEO)

Ar uzvaru 2022. gada pasaules hokeja čempionātu Somijā sākusi Zviedrijas valstsvienība, kas šodien turnīra pirmajā mačā ar 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) pārspēja Austrijas hokejistus. Zviedri spēli aizvadīja vien ar trim pilnām maiņām.

Zviedrijas izlase ātri izvirzījās vadībā. Mača rezultātu jau 128. sekundē atklāja Joels Kelmans. 17. minūtē Makss Frībergs dubultoja zviedru pārsvaru, taču 30 sekundes līdz pirmā perioda beigām Peters Šnaiders samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, panākot 1:2, un deva Austrijas valstsvienībai cerību.

Otrajā trešdaļā Zviedrijas hokejistus iegāza spēles disciplīnas neievērošana. Skandināvi vairākas reizes nonāca mazākumā, taču spēja nosargāt savus vārtus neskartus un 33. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad pēc austriešu vārtsarga Bernharda Štarkbauma kļūdas 3:1 panāca Joakims Nordstrems.

Mača turpinājumā rezultāts vairs nemainījās. Zviedrijas izlase izcīnīja visnotaļ drošu uzvaru un ieguva trīs punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF