Zināma pirmā izlase, kas nākamgad pametīs elites divīziju (VIDEO)

Pasaules čempionātā hokejā A grupā šodien tika aizvadīta spēle starp Kazahstānu un Itāliju. Tās likme bija augsta – uzvarētāji saglabā vietu elites divīzijā.

Pārāki šajā duelī izrādījās Kazahstānas hokejisti, kas uzveica Itāliju ar rezultātu (2:1, 1:1, )

Spēles ievadā abas komandas apmainījas ar bīstamiem momentiem, Kazahstānai pat trāpot pa vārtu pārlikni. Tomēr spēles rezultātu atklāja naturalizētais aizsargs Kērtiss Valks, kuram padevās precīzs raidījums vairākumā, panākot 1:0 kazahu labā. Turpinājumā itāļi gan atguvās, panākot 1:1. Šie vārti arī gūti vairākumā. Tomēr pēdējais vārds periodā piederēja Kazahstānai, kas panāca 2:1.

Otrās trešdaļas 5. minūtē kazahi ieguva jau divu vārtu pārsvaru – 3:1, taču prieki nebija ilgi. Mazāk nekā minūtes laikā Itālijas labā izcēlās Djēgo Kostners, panākot 2:3. Periods gan noslēdzās itāļiem nelabvēlīgi, jo 5 + 10 minūšu noraidījumu nopelnīja Dilans Di Perna.

“Lielo” vairākumu, proti, kad piecu minūšu laikā var gūt tik vārtus cik var, bet spēlētājs paliek uz noraidīto soliņa, Kazahstāna spēja izmantot, panākot 4:2 trešā perioda ievadā. Trīs minūtes vēlāk kazahi nostiprināja savu pārsvaru vēl vairāk – 5:2.

Turpinājumā rezultāts nemainījās un Kazahstāna nosargāja vietu spēcīgāko sabiedrībā arī uz nākamo PČ.

Situāciju kopvērtējumā var aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Hokeja ziņas