Vācija sīvā cīņā pieveic olimpisko spēļu bronzas medaļnieci Slovākiju (VIDEO)

Pirmo uzvaru 2022. gada pasaules čempionātā šovakar izcīnīja Vācijas valstsvienība, kas turnīra otrajā mačā sīvā cīņā ar 2:1 (0:0, 1:2, 0:0) pieveica Pekinas olimpisko spēļu bronzas medaļnieci Slovākiju.

Vācijas izlase otrā perioda ievadā īsā laika posmā guva divus vārtus un panāca 2:0. Matiass Plahta 22. minūtē guva savus otros vārtus turnīrā un atklāja mača rezultātu, bet pēc nedaudz vairāk nekā piecām minūtēm Leonards Fēderls dubultoja vāciešu pārsvaru.

Otrā perioda turpinājuma gan Slovākijas hokejisti vienus vārtus atguva. Rezultāta starpību 32. minūtē līdz minimumam samazināja Kristians Pospišils. Slovākiem pēdējās trešdaļas ievadā bija iespēja spēlēt lielajā vairākumā piecatā pret trim pretinieku laukuma spēlētājiem, taču viņi to neizmantoja.

Vācijas valstsvienība nosargāja uzvaru ar 2:1 un svinēja pirmo panākumu šī gada pasaules čempionātā, bet Pekinas olimpisko spēļu bronzas ieguvēji slovāki piedzīvoja pirmo neveiksmi šajā turnīrā. Abas izlases tagad ir izcīnījušas pa trim punktiem.

Atgādināsim, ka Vācijas hokejisti pasaules čempionāta ievadā ar 3:5 zaudēja pašreizējai pasaules čempionei Kanādai. Savukārt Slovākijas valstsvienība ar 4:2 pārspēja Francijas izlasi.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF